€do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz pakowanie łososia Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Harderwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2016 23:14

Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w zakładzie rybnym z Harderwijk dostępna od zaraz przy pakowaniu łososia.

Stanowisko: pakowacz łososia

Lokalizacja: Hardewijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie polega na ręcznym pakowaniu łososia
  • pracownik ma za zadanie układanie ryby w plastrach na tacki, ważenie produktów oraz naklejanie etykietek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest kontrolowanie jakości ryb

Wymagania:

  • możliwość pracy w niskich temperaturach
  • dodatkową zaletą będzie znajomość zasad BHP
  • własna ciepła odzież
  • chęć do pracy
  • wysoka higiena osobista, nie noszenie makijażu, biżuterii oraz sztucznych paznokci

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę na dobrych warunkach bez znajomości holenderskiego
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani naszą ofertą pracy zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-lososia/harderwijk-holandia/13582562

ID ogłoszenia: 292581776e3540c4