NOK178 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Danii dla pomocnika kuchennego Slagesle

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Slagesle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:24

Restauracja japońska z Slagesle szuka pomocników kuchennych do pracy w Danii. Zatrudnienie w gastronomii dla studentów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Dania, Slagesle
Wynagrodzenie: 178 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 6
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało robienie sushi (w tym także przygotowywanie wszystkich potrzebnych składników) po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność manualna
– chęć do nauki
– możliwość odbycia 3 dniowego szkolenia w miejscowości Koge
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– język duński jest mile widziany
– szybkość przyswajania nowej wiedzy
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie dla studentów
– umowę na pełny etat bądź pół etatu
– szkolenia przyuczające do zawodu
– ustalenie stawki wynagrodzenia po przeszkoleniu
– możliwość ustawienia sobie grafiku (elastyczność godzinowa)
– oferujemy zdobycie nowych umiejętności
– legalną pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: workdenmark@o2.pl w załączniki należy dołączyć CV

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23amcc/

ID ogłoszenia: 35154e163a59f3bb

ilość wszystkich wyświetleń: 5463, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Danii dla pomocnika kuchennego Slagesle”

  1. pomocnik kuchenny Dania na 19 lutego 2015 @ 11:01

    Witam jestem zainteresowany tą pracą ,pracowałem już w Danii – Klampenborg przez cały rok przy gotowaniu i sprzątaniu oraz opieki na domem.

  2. pomocnik kuchenny na 28 lutego 2015 @ 20:19

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą nauka w zawodzie dwa lata certyfikak w języku angielskim lub polskim jestem pracowity bez nałogów gotowy do podjęia pracy od zaraz

  3. Witam jestem zaiteresowany pracą w Danii tel 883093698

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.