DKK110 DKK/h

Bez znajomości języka praca w Danii od zaraz dla pomocy kuchennej Kolding

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kolding
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2015 00:56

Restauracja z Kolding zatrudni od zaraz kobiety bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii dla pomocy kuchennej przy zmywaniu naczyń. Oferta aktualna od 1 maja 2015.

Stanowisko: pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Dania, Kolding, Esbjerg
Wynagrodzenie: 110 DKK/h
Start: od zaraz (1 maj)

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie zmywanie naczyń oraz prowadzenie prac porządkowych na kuchni. Inne zadania to przygotowywanie drobnych potraw oraz przynoszenie warzyw i owoców z magazynu.

Wymagania:
– szybkość, zwinność, punktualność
– elastyczność godzinowa
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– możliwość pozostania w Danii do końca października
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub niemieckiego / duńskiego
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– posiadanie prawa jazdy kat.B jest konieczne

Oferujemy:
– zatrudnienie na 5 miesięcy
– możliwość przedłużenia umowy
– wspieramy podczas szukania zakwaterowania
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania restauracji

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: matusisia@gmail.com

Źródło: www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pomoc_kuchenna__dania,ogloszenie,20150416062943.html

ID ogłoszenia: 16455316ffa53df0

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Danii od zaraz dla pomocy kuchennej Kolding”

  1. Sprzatanie na 24 maja 2015 @ 20:48

    Witam .

    Ja z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy .
    Jesteśmy pracowici , punktualni , w dobrym stanie fizycznym i psychicznym z doświadczeniem na tego typu stanowisku . Bardzo nam zależy i prosimy o kontakt : 798095358

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.