£do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Anglii sprzątaniu domów dla kobiet Surrey

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Surrey
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 22:05

Aktualnie szukamy pracowników sprzątających bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii (Surrey) dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań i domów.

Stanowisko: pracownik sprzątajacy
Lokalizacja: Anglia, Surrey
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątanie mieszań z uwzględnieniem wszystkim pomieszczeń i życzeń klientów.

Wymagania:
– osoba zdrowa, pełna energii i zapału do pracy
– szukamy kobiet w wieku od 23 do 32 lat
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– punktualne stawianie się w pracy
– dokładność, uczciwość
– kandydatki ze znajomością języka angielskiego są mile widziane
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu będzie atutem

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– stałe zlecenia
– oferujemy miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– dwa dni wolne
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez maila: basia.l@onet.eu można również dzwonić pod numer telefonu: 07533649934 lub 07936185391

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-bez-jezyka-surrey/

ID ogłoszenia: 578553d3ddd1c606

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Anglii sprzątaniu domów dla kobiet Surrey”

  1. sprapzątanie na 28 kwietnia 2015 @ 16:05

    Witam serdecznie jestem w stanie wyjechać nawet dzisiaj:-) praca nie jest mi obca bardzo proszę o kontakt 530 406 552

  2. Sprzatanie na 24 maja 2015 @ 20:42

    Witam .

    Ja z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy . Jesteśmy oboje doświadczeni w takiej typu pracy , jesteśmy zdolni , pracowici , punktualni .
    Bardzo prosimy o kontakt na email lub nr tel:798095358

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.