£9,50 - 10,50 na godz.

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów k. Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: k. Southampton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2020 16:44

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań, domów prywatnych. Zatrudnienie bez znajomości języka dla sprzątaczki k. Southampton.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: okolice Southampton.

Wynagrodzenie: 9,50 – 10,50 GBP na godz. w zależności od długości współpracy oraz warunków.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało sprzątanie prywatnych domów, czyli ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • dokładność oraz zaangażowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidnego pracodawcę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w okolicach Southampton proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 02381788150 albo 07541414626 (lub można wysłać SMS-a, gdy nikt nie odbiera). Zgłoszenia można również wysyłać na adres e-mail: olga@spotlesshousekeepingservices.co.uk

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-sprzataniu-domow-bez-jezyka-k-southampton-uk/

ID ogłoszenia: 8705e610bcf6cfe6