€8,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy – pomoc kuchenna Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 22:55

Od zaraz zatrudnimy osoby do pomocy w kuchni w restauracji mieszczącej się w Magdeburgu. Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Niemcy, Magdeburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– porządkowanie kuchni (zmywanie podłóg, naczyń itp.)
– pomoc przy wydawaniu posiłków
– krojenie warzyw i owoców
– przynoszenie z chłodni niezbędnych produktów

Wymagania:
– dobre radzenie sobie ze stresem
– stanowisko to jest przeznaczone dla osób energicznych
– dobre radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– chęć pracowania w pomieszczeniu o podwyższonej temperaturze
– doświadczenie na kuchni będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę w dobrze prosperującej restauracji
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– wypłat zawsze o czasie
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– szkolenia w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po niemiecku bądź polsku na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Magdeburg.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-na-zmywaku/

ID ogłoszenia: 77455af6d2813629

ilość wszystkich wyświetleń: 1978, dzisiaj: 1