€1886 brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 16:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji zabawek. Zatrudnienie dla Polaków w Düsseldorf bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik  produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1886 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym składaniu elementów zabawek z tworzyw sztucznych;
  • są to wyłącznie zadania przy montażu, gdzie również konieczne jest uwzględnianie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego po odpowiednim przeszkoleniu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne, a także sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka dokładność pracy;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sprawność manualna, zręczność;
  • spostrzegawczość.

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 500 Eur od pary;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobre dodatki;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4115e60f8262fde5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.