€do ustalenia

Bez znajomości języka praca Holandia na produkcji sera od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2015 00:56

Pilnie szukamy pracowników produkcji do pracy w Holandii przy pakowaniu sera. Oferta od zaraz z Tilburga dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– pakowanie sera
– ważenie produktów
– przenoszenie bloków sera na taśmę
– paletowanie towarów

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– porozumiewanie się w języku niemieckim czy angielskim na dobrym poziomie
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zdolności techniczne
– zaradność, samodzielność
– szybkość uczenia się

Oferujemy:
– najlepszym pracownikom zapewniamy podwyżki, premie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– rozwój zawodowy
– płatne miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy i z pracy do miejsca zamieszkania
– wsparcie polskojęzycznych opiekunów

Aplikacja:
Należy aplikować wypełniając formularz na stronie: www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/206787/0/1/)

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23g1j1/

ID ogłoszenia: 450553186fb67218

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.