DKK133,76 DKK/h

Bez znajomości języka praca Dania w ogrodnictwie dla kobiety Odense od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 22:06

Od zaraz szukamy kobiety do pracy w Danii przy pielęgnacji roślin i kwiatów. Oferta z Odense w ogrodnictwie bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Dania, Odense
Wynagrodzenie: 133,76 DKK/h
Start: od zaraz

Zadania:
– koszenie trawy
– przycinanie drzewek
– pielęgnowanie kwiatów
– podlewanie, nawożenie roślin
– przesadzanie sadzonek
– itp.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– posiadanie doświadczenia przy pracach ogrodniczych
– zatrudnienie dla kobiety
– sprawne dłonie
– zamiłowanie do prac ogrodowych

Oferujemy:
– wypłata wynagrodzenia odbywa się w systemie dwutygodniowym
– pracę od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania firmy
– odpowiedzi na pytania
– pracę dla kobiet

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez maila: info@jm-manpower.dk możliwy również kontak telefoniczny pod numerem: 004500000000

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_ogrodnictwie_w_danii,ogloszenie,20150420061955.html

ID ogłoszenia: 530553d3f712c5a3

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.