£500-1000 GBP za tydzień

Bez znajomości języka praca Anglia na budowie przy malowaniu Redding

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Redding
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 01:59

Firma budowlana z Redding szuka malarzy bez znajomości języka angielskiego. Oferta w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Stanowisko: malarz
Lokalizacja: Anglia, Redding, Brighton
Wynagrodzenie: 500-1000 GBP za tydzień

Zadania:
Są to prace wykończeniowe polegające na malowaniu ścian oraz wykonywaniu wszystkich zadań przygotowawczych i wykończeniowych.

Wymagania:
– poszukujemy kandydatów samodzielnych, odpowiedzialnych
– znajomość języka angielskiego będzie punktował0 podczas procesu rekrutacyjnego
– przyjazd samochodem jest pożądany
– doświadczenie potwierdzone odpowiednim dokumentem
– praca w zawodzie przez minimum 5 lat
– pożądane osoby z wykształceniem kierunkowym
– zdolność rozpoczęcia pracy za granicą
– umiejętność łatwego porozumiewania się z ludźmi

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– w ciągu tygodnia możliwość zarobienia aż 1000 GBP
– wpieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– zapewniamy stałą opiekę koordynatorów
– zatrudnienie bez pośredników

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: [ogłoszenie nieaktualne]

Źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 85255a4403fd638f

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Anglia na budowie przy malowaniu Redding”

  1. Witam.Mam na imie Paweł mieszkam w Krakowie.Nie posiadam wykształcenia w tym kierunku ale i też nie znam osoby która pochwaliła by się dyplomem wystawionym przez jakąś uczelnie. Doświadczenie zawodowego dużego nie posiadam bardziej amatorskie, Malowałem pare razy własny dom , dom mamy rodziny znajomych. Uważam,że nie jest to bardzo trudny fach acz kolwiek bardzo odpowiedzialny, to tak jak,, postawienie kropki nad i “no i przede wszystkim trzeba mieć dużo chęci do pracy być odpowiedzialnym i dokładnym. Posiadam, myśle odpowiednie auto tj.Peugeot Bipper i oczekuje propozycji współpracy tel. 690 340 572