€1800-2300/m-c brutto

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:43

Potrzebne osoby bez znajomości języka gotowe do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z artykułami sportowymi. Opcja zatrudnienia od zaraz w Düsseldorfie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu znajomości języka oraz doświadczenia

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni z artykułami sportowymi – obuwiem, odzieżą, sprzętem do ćwiczeń oraz odżywkami
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień, pakowanie paczek, etykietowanie oraz wydawanie przesyłek kurierowi

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie potwierdzające niekaralność
  • znajomość podstaw programu MS Excel
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja
  • pełna samodzielność
  • zdolność logicznego myślenia
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach magazynowych
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie na miejscu za 250 euro miesięcznie, potrącane z wynagrodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • dopłaty do wyżywienia
  • szansę na stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • zniżki na akcesoria
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz tytułem „Magazyn obuwniczy, Düsseldorf” należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-art-sportowych-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 92859b58b9cba9c6

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.