SEKdo 204 na godz.

Bez znajomości języka oferta pracy w Szwecji na budowie rozbiórki od zaraz Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 22:13

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Szwecji na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Malmö bez znajomości języka dla budowlańców z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: do 204 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie praca przy rozbiórkach budynków jako wyburzyciel.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy wyburzeniach i pracach rozbiórkowych;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo szwedzkiego;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie;
  • zapewnione narzędzia oraz strój roboczy;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Szwecji na budowie przy rozbiórkach proszone są o wysyłanie CV poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/wyburzyciel-szwecja-malmo,oferta,7324290

ID ogłoszenia: 6975e3d8fb6bb732