£10,25 brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii produkcja napojów od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2023 23:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji napojów. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • obsługa maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • czyszczenie urządzeń oraz zbiorników;
  • pakowanie gotowych produktów na ostatnim etapie produkcji.

Wymagania:

  • niezawodność;
  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • szybkie tempo pracy;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • możliwość brania nadgodzin dla chętnych, które są dodatkowo płatne =25% stawki podstawowej;
  • strój roboczy;
  • środki ochrony osobistej;
  • zakwaterowanie w cenie 180 GBP na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym albo 120 GBP na mc za miejsce w pokoju dwuosobowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe raz w tygodniu.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem „produkcja napojów Londyn 05/23”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-napojow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-w-londynie/

ID ogłoszenia: 410646bc45302fc2