NOKdo ustalenia

Bez znajomości języka Norwegia praca w Drammen na produkcji spożywczej

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 24 czerwca 2015 01:50

Firma spożywcza z Drammen szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej. Ogłoszenie dla Polaków na wakacje przy pakowaniu produktów. Zatrudnienie dla  czterech kandydatów ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pomaganie innym pracownikom w wykonywaniu obowiązków
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– obsługiwanie maszyn

Wymagania:
– umiejętność wykonywania poleceń
– dobra znajomość języka angielskiego
– dobre zorganizowanie
– chęć podjęcia pracy tymczasowej na zastępstwo
– dla osób energicznych
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– szybkie uczenie się nowych rzeczy
– refleks, zaangażowanie

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w norweskiej firmie
– zdobycie nowego doświadczenia
– umowę tymczasową
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV po angielsku na maila: post@rekrutteringshusetmork.no z tematem: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-spoz-bez-jezyka-drammen-na-wakacje-2015/

ID ogłoszenia: 4425589df31a6deb

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Norwegia praca w Drammen na produkcji spożywczej”

  1. Wąż Bartłomiej na 27 czerwca 2015 @ 15:08

    Witam, pisze z pytaniem na państwa ofertę pracy (id ogłoszenia: 4425589DF31A6DEB) na stanowisku „pracownik produkcji”. 3 studentów (2 studentów i 1 studentka) chętnych do podjęcia pracy od zaraz na okres wakacyjny (1 lipiec-20 wrzesień). Nasze pytanie brzmi czy zapewniają państwo zakwaterowanie czy musimy załatwić Sobie sami. W razie wątpliwości wszyscy trzej spełniamy podane przez państwa wymagania, cv doślemy odrazu po otrzymaniu odpowiedzi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.