€do ustalenia

Bez znajomości języka Niemcy praca w Berlinie na produkcji keczupu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:23

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na produkcji keczupu, koncentratu w fabryce.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjakeczupu/09/15

Zadania:
– pracownik przygotowuje produkty (sortowanie pomidorów, wyrabianie mieszanek) oraz obsługuje maszyny produkcyjne
– kontrolowanie jakości wyrobów oraz całego procesu produkcyjnego
– zgłaszanie o wszystkich błędach
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dobre zorganizowanie
– szybkość uczenia się
– kreatywne podejście do zadań
– przyjazne usposobienie
– radzenie sobie ze stresem
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia
– na miejscu pomoc polskojęzycznego opiekuna
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– programy lojalnościowe
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (najchętniej w języku niemieckim) na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjakeczupu/09/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-berlin-na-produkcji-keczupu/

ID ogłoszenia: 91755e370b6ed769

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca w Berlinie na produkcji keczupu od zaraz”

  1. Chętny Pracownik na 5 września 2015 @ 20:05

    Witam, jestem chętny do podjęcia pracy jak i wyjazdu od zaraz za granice, z góry dziękuje i pozdrawiam. Jakub 🙂

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.