€8,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji lodów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 12:46

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Hamburgu na produkcji lodów od zaraz. Oferta na okres 3 miesięcy z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zadania związane są z produkcją lodów
– pracownik będzie przygotowywać mieszanki ze śmietany
– należy odpowiednio dopierać składniki oraz odmierzać właściwe proporcję
– po przeszkoleniu zadania będą związane również z obsługiwaniem maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– zdolność do szybkiej nauki i zapamiętywania
– zmotywowanie do pracy
– umiejętność zarządzania czasem
– punktualne stawianie się w pracy
– stanowisko przeznaczone jest dla osób pracowitych
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– pracownik musi pamiętać o zachowaniu higieny osobistej

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia wraz z podpisaniem umowy
– oferujemy darmowe zakwaterowanie
– pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
– start już od zaraz
– szkolenia wprowadzające na stanowisko
– przyjazną atmosferę na miejscu
– zapewniamy premie pracownicze
– najlepszym pracownikom oferujemy awans
– wsparcie polskiego opiekuna zmiany

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV ze zdjęciem i krótkim tekstem opisującym własną osobę na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja lodów, Hamburg, Imię i nazwisko.
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9635598ed7238be8

4 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji lodów od zaraz Hamburg”

  1. witam jestem zainteresowany państwa oferta pracy
    proszę o kontakt 781851513

  2. Para poszukuje pracy od zaraz na 15 lipca 2015 @ 19:05

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt Dziekujemy
    tel +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl

  3. Dzień dobry,
    razem z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, spełniamy wszystkie warunki.
    Pozdrawiam,
    Edyta tel. +48 505 034 861

  4. Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.
    Nr kontaktowy: 516-852-943
    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.