€8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji kosmetyków dla par Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości języków
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 22:33

Zakład produkujący kosmetyki z Kolonii zatrudni pary na linię produkcyjną. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań na taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie dbanie o odpowiedni przebieg procesów produkcji, kontrolowanie jakości
  • Do zadań może należeć również pakowanie i przygotowanie produktów do magazynowania

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • miłe nastawienie, entuzjazm
  • możliwość podjęcia pracy na przynajmniej pół roku
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • osoba bez nałogu papierosowego
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy legalnej w Niemczech
  • zatrudnienie początkowo na 6 miesięcy, przedłużenie możliwe dla najlepszych pracowników
  • do stawki podstawowej dochodzą dodatki za nadgodziny i prace na zmianie nocnej
  • wsparcie przy formalnościach i sprawach organizacyjnych
  • zamieszkanie płatne w wysokości 200 euro od pary miesięcznie w dwupokojowym mieszkaniu

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz zdjęcia, zatytułowane: DG/062/14 prosimy wysyłać na adres:

  • dringende@europe.com

Prosimy o wspólną aplikację!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-kolonia/

ID ogłoszenia: 95753bbb9f3ac6c2

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji kosmetyków dla par Kolonia”

  1. Jacek i Paulina na 9 lipca 2014 @ 19:19

    Witamy.
    Z chęcią podejmiemy pracę w Niemczech mamy doświadczenie na podobnym stanowisku pracowaliśmy na magazynie w Holandii.

  2. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, odponad dziesięciu lat, pracuję na stanowisku kierownik. Posiadam doświadczenie w handlu.

  3. Tel.723675980

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.