€1600 netto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca jako pomoc kuchenna w Kolonii od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 19:18

Z bezpłatnym zakwaterowanie do podjęcia bez znajomości języka praca w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla pomocy kuchennej przy przygotowywaniu dań diety pudełkowej.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie, która zajmuje się sprzedażą diet pudełkowych;
  • przygotowywanie składników (mycie, krojenie i obieranie), obsługa urządzeń kuchennych i produkcyjnych, dbanie o porządek, pakowanie gotowych produktów, a także naklejanie etykiet, foliowanie itp.;
  • dokładne zadania zostaną przydzielone podczas szkolenia.

Wymagania:

  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę – podpisaną z pracodawcą;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pełny etat;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 02/2021 Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-kolonia-2021/

ID ogłoszenia: 677602bcfaf7dd7b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.