€8,70 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 marca 2015 17:29

Kierownik sklepu z Bremen szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie również dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie, a następnie ich załadunek na ręczne palety i przetransportowanie na sklep
– wykładanie produktów na półki według ustalonego wzoru
– sprawdzanie zgodności cen z produktami
– w razie konieczności zajmowanie się zmianą ekspozycji sklepowej
– utrzymywanie porządku na półkach

Wymagania:
– poczucie estetyki
– dokładność, zaangażowanie, samodyscyplina
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– zdolność nawiązywania kontaktów
– energiczność, otwartość, entuzjazm
– bez problemów zdrowotnych
– dobra koordynacja ruchowa

Oferujemy:
– możliwość pracy na dłuższy okres
– legalną pracę na niemieckich zasadach
– dobre warunki pracownicze
– wprowadzenie w system działania firmy
– możliwość odprowadzania składek
– zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie płatne 230 euro/mc
– w mieszkaniu znajduję się pościel i garnki
– najlepszym pracownikom oferujemy premie uznaniowe
– dodatki do pracy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Wykładanie towaru e supermarkecie, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bremen-wykladanie-towaru-bez-jezyka-w-sklepie/

ID ogłoszenia: 454551aa0742eaac

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna przy wykładaniu towaru Bremen”

  1. jestem bardzo zainteresowany oferta mam duze doswiadczenie.

  2. Rafał Maciaszek na 6 kwietnia 2015 @ 21:35

    Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą od zaraz. Mam 36 lat i szukam pracy.

  3. Michal_i_Piotrek na 8 kwietnia 2015 @ 20:15

    Michal 30 lat , Piotrek 26 . Proszę dzwonic pod 662029475 lub 514424406

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.