€do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca w Zeewolde na produkcji sera od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeewolde
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 02:26

Posiadamy 10 wolnych stanowisk dla osób bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu sera. Praca w Holandii, Zeewolde od zaraz na linii produkcyjnej przy krojeniu i kontrolowaniu jakości. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
– krojenie sera na plasterki oraz na kawałki według określonej wagi
– pakowanie produktów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej

Wymagania:
– należy posiadać bardzo dobre zdrowie
– umiejętne radzenie sobie w trudnych sytuacjach
– zmotywowanie do podjęcia danej pracy
– wyrobienie norm dziennych
– należy znać języka angielski umożliwiający swobodną komunikację
– stanowisko dla osób energicznych
– spostrzegawczość, odpowiedzialność

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– zakwaterowanie
– każdemu pracownikowi zapewniamy podstawowe ubezpieczenie
– pomagamy zorganizować przejazd do Holandii
– zdobycie nowego doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o zgłoszenie do 23 poprzez stronę: http://abpraca.employsystem.com/application/form/208320/158/1

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-sera-bez-jezyka-zeewolde/

ID ogłoszenia: 47955ca85b4a49f2

4 komentarze na “Bez znajomości języka Holandia praca w Zeewolde na produkcji sera od zaraz”

  1. Przemyslaw na 13 sierpnia 2015 @ 11:23

    witam poszukuję pracy od zaraz mam 33 lata jestem osobą energiczną ,na tą chwile jestem w holandi . Proszę o kontakt 31686176198

  2. witam.jestem zainteresowny podjeciem pracy,z chcecia podjal by m panstwa oferte
    Mam 19 lat,co do pracy doswiaczenie mam z produkcji lampek ledowych oraz z sprzedazy w sklepie,a jesli chodzi o wykonywanie pracy przezemnie to wykonuje prace aktywnie,starannie,z orientowany jestem co do tego co sie dzieje wokol nie trace tez checi czy sił wiec moge pracować caly czas.z gory dziekuje za odpowiedz i poZDRawiam serdecznie 😀

  3. witam chcialabym sie dowiedziec czy praca dotyczaca wyjazdu jest nadal aktualna bo bylabym w stanie wyjechac nawet dzis ?

  4. Witam jestem zainteresowana powyższą ofertą, mam doświadczenie w pracy przy produkcji.Proszę o kontakt 570913441

Zostaw odpowiedź do Marta