£do ustalenia

Bez znajomości języka Anglia praca w Bristolu na budowie przy wykończeniach

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bristol
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: bez znajomosći języka
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 22:09

Firma angielska z Bristolu szuka pracowników budowlanych. Zatrudnienie w budownictwie przy wykończeniach bez znajomości języka angielskiego. Od kandydatów wymagamy posiadania numeru CIS/UTR.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Bristol
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie pomagać przy pracach budowlanych. Zatrudniony będzie się zajmować taki rzeczami jak: tynkowanie, malowanie, montaż instalacji sanitarnych czy kładzenie kafelków.

Wymagania:
– umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
– złota rączka
– umiejętności budowlane
– posiadanie CIS/UTR jest wymagane
– posiadanie bądź założenie konta walutowego
– wyrobienie numeru NIIN

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich warunkach
– zatrudnienie dla osób bez znajomości języka
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę w zagranicznym zespole
– dobre wynagrodzenie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprze wysłanie zgłoszeń na maila: brs_brs@hotmail.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-budownictwie-dla-pracownika-budowlanego-bez-jezyka-bristol/

ID ogłoszenia: 751548df1392a11e

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.