£7 GBP/h

Bez znajomości języka Anglia praca przy sprzątaniu restauracji Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: bez znjomości języka
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 01:44

Dwie restaurację z Luton szukają od zaraz pracowników sprzątających do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy sprzątaniu pomieszczeń.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Luton
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– zamiatanie
– mycie podłóg, stołów i krzeseł
– wyrzucanie śmieci
– samodzielny dojazd do drugiej restauracji

Wymagania:
– najchętniej przyjmujemy osoby zamieszkałe w Luton i okolicach
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– przyjazd samochodem w celu szybkiego poruszania się pomiędzy restauracjami
– możliwość pozostania w kraju zatrudnienia na stałe
– umiejętność dokładnego sprzątania
– dobre zdrowie
– znajomość zastosowania środków chemicznych do odpowiednich powierzchni
– dokładność, elastyczność, punktualność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– pracę w godzinach porannych max do 9 rano
– możliwość podzielenia godzin na dwie osoby
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie 45 godzin
– oferujemy legalną pracę na stałe
– zatrudnienie bez konieczności znajomości języka urzędowego

Aplikacja:
Rejestracja za pośrednictwem maila: kris@fluidhygiene.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-sprzataniu-w-restauracji-bez-jezyka-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 62854af0dc5e019f

3 komentarze na “Bez znajomości języka Anglia praca przy sprzątaniu restauracji Luton”

  1. witam jestem zainteresowana pracowalam przy sprzataniu domow prywatnych bardzo prosze o odpowiedz

  2. witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt do wyjazdu jestem gotowy od już pozdrawiam

  3. szukam pracy jakiejkolwiek jestem pracowity i uczciwy i bardzo proszę o szybki kontakt

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.