£7,80 - 9,00 brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz pakowanie kawy Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 22:23

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą. Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Bradford dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,80 GBP za godzinę dla osób bez znajomości języka oraz 9 – dla posługujących się angielskim

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów, składających się z kawy oraz kubka z logo producenta
  • zadaniem pracownika będzie zamykanie pudełek oraz umieszczenie na nich alarmów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na okres co najmniej 3 miesięcy
  • zdolność szybkiej pracy
  • możliwość brania nadgodzin
  • status osoby niekaranej
  • otwartość i bezkonfliktowość
  • brak uzależnień
  • mile widziane pary lub członkowie rodzin
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w komfortowych pokojach ze wspólną łazienką i kuchnią za cenę około 120 GBP od pary za tydzień
  • dobre zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie rezydenta

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 04/17″ na adres:

reddot-recruitment@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford/

ID ogłoszenia: 59358ef5b78d3f3b

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz pakowanie kawy Bradford”

  1. rekowskadaria na 20 kwietnia 2017 @ 11:18

    Dzień dobry. Proszę o wiadomość na maila : rekowskadaria7@gmail.com. Próbowałam wysłać CV na podany adres e-mail, ale niestety nie znajduje adresu. Pokazuje, że jest nie prawidłowy. Proszę o szybką odpowiedź, bo zależy mi z partnerem na tej pracy.