€od 9,19 brutto/h + premie

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów, truskawek, wiśni, malin Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Data rozpoczęcia pracy: różne terminy
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 01:45

Poszukiwane osoby do interesującej sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów, truskawek, wiśni oraz malin. Zatrudnienie w Wiesbaden bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wiesbaden.

Wynagrodzenie: od 9,19 Eur brutto na godz. + premie

Start: od kwietnia, maja, czerwca albo lipca.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie szparagów, wiśni, truskawek i malin. Plantatorzy z Niemiec zatrudnią: od kwietnia do końca czerwca osoby do zbierania szparagów; od maja traktorzystę, który będzie zwoził szparagi; od maja, czerwca i lipca potrzebne są osoby do zbierania truskawek, wiśni i malin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • atrakcyjną stawkę godzinową.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: praca@pol-web.de

W wiadomości koniecznie trzeba podać: dane personalne, wiek numer telefonu, adres e-mail oraz termin od kiedy i przy jakich zbiorach chce się podjąć zatrudnienie.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-zbiory-szparag-truskawek-wisni-malin-2019-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 4005c8232daa4b65

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.