€do ustalenia

Bez języka sezonowa praca Holandia w Limburgii przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec/kwiecień
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 04:44

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw-szparagów. Oferta z Limburgii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie od marca 2015.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
Zadania te polegają na wyciąganiu warzyw z ziemi za pomocą specjalnego narzędzia. Pracownik będzie segregować szparagi i pakować je w pudełka. Wszystkie prace wykonywane są na polu.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania prac fizycznych
– wcześniejsze prace przy zbiorach szparagów
– szybkość, zręczność, wytrzymałość
– prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– język obcy będzie sprzyjał w trakcie selekcji kandydatów

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe od marca/kwietnia 2015
– dobre warunki zatrudnienia
– dobrze płatną pracę
– w razie problemów możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– pomagamy w sprawach związanych z wyjazdem do Holandii
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Aplikacje prosimy wysyłać na maila: rekrutacja@contrain.pl z dopiskiem w tytule: SZPARAGI.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-limburgia/

ID ogłoszenia: 77154e6a56e72d7f

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.