€stawki akordowe

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach truskawek Limburgia 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Limburgia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 01:47

Dam pracę w Holandii dla pracownika sezonowego bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Limburgii przy zbiorach truskawek w szklarni. Oferta aktualna na 3-4 miesiące.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: stawki akordowe

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na zbiorach truskawek. Zadania są proste i wymagają od pracownika jedynie wytrzymałości fizycznej.

Wymagania:
– siła witalna, dobre zdrowie
– dla osób energicznych
– pozytywne nastawienie do życia
– dla kandydatów z wykształceniem minimum zawodowym
– możliwość podjęcia pracy za granicą na 3-4 miesiące
– szybkość, elastyczność, punktualność, obowiązkowość
– atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach
– pracodawca ustala normy dzienne, które należy wyrobić

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– 40 przepracowanych godzin w tygodniu
– ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
– pomoc polskiego koordynatora
– przejazdy do pracy
– pracę w międzynarodowym środowisku
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz znajdujący się na stronie: http://www.abjobservice.pl/pl-PL/Oferty-pracy/Zbior-truskawek

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-limburgia/

ID ogłoszenia: 6835536dcf9ca711

ilość wszystkich wyświetleń: 3359, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach truskawek Limburgia 2015”

  1. Witam szukam pracy przy zbiorach mam doswidczenie w pracy na farmie w Anglii
    tel +48 515877497

  2. jestem zainteresowana tą ofertą pracy.posiadam duze doswiadczenie przy zbiorach truskawek.prosze o kontakt 665542828

  3. Jestem zainteresowany moja sprawność fizyczna jest bardzo dobra.. pracowałem w Austri przy zbiorach… 661-974083

  4. Michal Kayzer na 1 maja 2015 @ 23:08

    Witam mam 30 lat zdrowie bardzo dobre ,solidny,rzetelny,lojalny,punktualny
    jestem zainteresowany tą pracą.Proszę o kontakt mój tel;48-532-365-195
    Dziękuję.Pozdrawiam 🙂

  5. Zbiór- Truskawek na 30 maja 2015 @ 13:00

    Witam jestem zainteresowany ofertą,spęłniam wszystkie wymagania pracodawcy,właśnie po 13 miesiącach skończył mi kontrakt w Holandii,(niestety nie znam języka obcego)jeżeli znojomość języka nie jest wymagana proszę o kontakt.Mój tel.+48694574428 lub +31633276263 Dziękuję.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.