£do ustalenia

Bez języka praca w Anglii na magazynie przy rozładunku towaru Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: bez najomości języka
  • Opublikowany: 2 stycznia 2015 22:35

Pracodawca z Luton szuka magazyniera bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów na i z ciężarówek. Zatrudnienie bez zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Luton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na rozładunku towarów z ciężarówki oraz załadowaniu paczek przygotowanych do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania powyższej pracy
– osoby nieposiadające szkodliwych nałogów
– zdrowy kręgosłup i kolana
– energiczność, zwinność
– osoby zamieszkujące na terenie Anglii

Oferujemy:
– zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości języka urzędowego
– pracę przez 5 dni w tygodniu
– dobre warunki pracownicze
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 01923 882 888 od godziny 8 do 17.
Telefony odbierają panie- Malwina i Kaffa.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-pracownikow-fizycznych-bez-znajomosci-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 97854a6f16bbf2f2

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Anglii na magazynie przy rozładunku towaru Luton”

  1. Witam mam30 lat i jestem zainteresowany praca czy jest nadal aktualna