£5-7 GBP za godz.

Bez języka praca w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2015 23:39

Firma sprzątająca z Londynu szuka kobiet bez znajomości języka angielskiego. Fizyczna praca w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domów. Zatrudnienie bez zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 5-7 GBP za godz.

Zadania:
– sprzątanie domów
– zamiatanie, mycie podłóg
– ścieranie kurzy
– prasowanie
– itp.
– prócz sprzątania domów prywatnych mogą znaleźć się również zlecenia posprzątania pomieszczeń po remontach czy przeprowadzkach

Wymagania:
– zatrudniamy kobiety z doświadczeniem
– siła fizyczna
– brak uczuleń na detergenty i kurz
– samodzielne wykonywanie obowiązków
– praca jest oferowana dla osób z zakwaterowaniem
– umiejętność zarządzania czasem
– chęć pracy na pełny etat
– gotowość wyjazdu na 3-9 miesięcy

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– zatrudnienie na obszarze Londynu
– wyjazd od zaraz
– oferujemy pracę na pełny etat bez języka urzędowego
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
W celu zarejestrowania własnej osoby należy wysłać maila: Miranda.cleanerss@gmail.com w wiadomości proszę umieścić parę zdań o sobie oraz jaką dzielnicę Państwo zamieszkujecie.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 87954f7d31227877

4 komentarze na “Bez języka praca w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów w Londynie”

  1. zainteresowanie ofrrta pracy na 15 marca 2015 @ 19:54

    Witam. Jestem zainteresowana oferta. Prosze o odzew. Pozdrawiam

  2. Witam
    jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt karolciaaa_176@interia.pl

  3. paolkaaaaaa na 11 czerwca 2015 @ 12:59

    jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Jestem staranna i dokładna. umiem sprzątać

  4. witam jestem zajnteresowana pozyczko prosze o kontakt grzyb114@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.