SEKdo ustalenia

Bez języka praca Szwecja dla kobiet przy sprzątaniu domów Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 01:47

Pilnie poszukujemy kobiet bez znajomości języka urzędowego do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Sztokholmie przy sprzątaniu mieszkań, domów i biur. Oferta aktualna dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoby zatrudnione na danym stanowisku będą odpowiedzialne za kompleksowe sprzątanie pomieszczeń im powierzonych. Dodatkowo pracownice muszą samodzielnie dotrzeć we wskazane miejsce o ustalonej godzinie.

Wymagania:
– dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
– osoby dyskretne szanujące prywatność klienta
– umiejętność sprzątania i używania środków czyszczących
– posiadanie numeru personalnego bądź adres c/o
– energiczność, bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– ciągłość zleceń
– pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– legalne zatrudnienie dla kobiet
– pracę za granicą
– zdobycie nowych kwalifikacji, referencji
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wysłać zgłoszenie na maila: alicja.piekarska@hotmail.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_stockholm,ogloszenie,20150218103933.html

ID ogłoszenia: 36854ea6b6e24e28

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.