€do ustalenia

Bez języka praca Niemcy w Bremen produkcja płatków śniadaniowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2015 16:16

Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy produkcji płatków śniadaniowych. Praca w Niemczech, Bremen od zaraz przy pakowaniu produktów i przygotowywaniu mieszanek.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych znajdujących się na hali
– przygotowywanie mieszanek płatków oraz ich pakowanie
– kontrolowanie jakości produktów

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne będzie mile widziane
– kandydaci powinni szybko przyswajać nową wiedzę
– dobre zorganizowanie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dostosowanie się do grafiku

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę w niemieckiej firmie
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zapoznanie z pracownikami
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika)

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CVna maila: Beschaftigung@germanymail.com w tytule należy wpisać: „Praca na produkcji płatków śniadaniowych, Bremen”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bremen-produkcja-platkow-sniadaniowych/

ID ogłoszenia: 436560d0fec50e4f

3 komentarze na “Bez języka praca Niemcy w Bremen produkcja płatków śniadaniowych od zaraz”

  1. PRACA na produkcji płatków śniadaniowych BREMEN na 2 października 2015 @ 14:19

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt telefoniczny

    795995597

    Pozdrawiam

    RENATA ROSA

  2. Kamila i Patryk na 10 października 2015 @ 11:17

    Witam! Jesteśmy młodą (21 lat) parą silnie zmotywowaną do pracy,dyspozycyjną i odpowiedzialną. Nie boimy się pracy ani nowych wyzwań.
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury oraz kontakt pod numerem 531739555

  3. Kamil Wojewoda na 2 grudnia 2015 @ 15:27

    Witam. Wraz z 3 przyjaciół zainteresowaliśmy się Państwa ofertą. Po nowym roku planujemy wyjechać na stałe do Niemiec i jesteśmy na etapie poszukiwania pracy. Mamy około 2-letnie doświadczenie w pracy na produkcji w różnych dziedzinach branży automotive więc jesteśmy w stanie spełnić Państwa wymagania. Uczicwe zarobki wynagrodzimy równie uczciwą i sumienną pracą. Kontakt telefoniczny:739039403 oraz mailowy: wojas.100@gmail.com