€do ustalenia

Bez języka praca Holandia w Amsterdamie dla pokojówki przy sprzątaniu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:44

Kierownik hotelu z Amsterdamu szuka pokojówek bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy sprzątaniu pokoi. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pokojówki dbają o porządek w pokojach oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych takich jak korytarze, windy czy toalety. Osoba zatrudniona dba o zmianę pościeli oraz ręczników po opuszczeniu przez gości pokoi.

Wymagania:
– należy bezwzględnie trzymać się zasad hotelowych
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu pokoi w hotelach będzie atutem
– zatrudniamy jedynie osoby bez tatuaży ani piercingu na twarzy
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– dokładne wykonywanie zlecanych zadań
– uczciwość, punktualność

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– możliwość odbierania należności co tydzień
– szkolenia wprowadzające są zapewnione
– miejsce do spania na czas trwania umowy
– nauczenie się nowych rzeczy
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy: a.czajkowska@beetsma.pl z dopiskiem: „pokojówka Holandia”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-pokojowki-praca-w-holandii-przy-sprzataniu-amsterdam/

ID ogłoszenia: 59055abfbe253ef7

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.