€do ustalenia

Bez języka praca Holandia przy sprzątaniu domów Utrecht dla kobiet

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość języków: bez znajmości języka
  • Opublikowany: 12 stycznia 2015 01:11

Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu domów w mieście Utrecht. Oferta dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Od pracowniczek wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zmywanie naczyń
– mycie podłóg, okien
– odkurzanie, zamiatanie
– prasowanie
– ścieranie kurzy
– czyszczenie łazienek
– itp.

Wymagania:
– umiejętność rozdzielenia etapów pracy
– staranność, dokładność, punktualność
– umiejętność sprzątania
– prawo jazdy kat.B jest mile widziane
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– uczciwość

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– 40 godzin pracy w tygodniu
– dwa dni wolne w tygodniu (czasami praca w weekendy)
– dobrą pracę na holenderskich zasadach
– pracę za granicą na dłuższy okres
– wynagrodzenie wypłacane w ustalony terminie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: jasmon.2013.12@gmail.comv

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-dla-kobiet-bez-jezyka-przy-sprzataniu-domow-utrecht/

ID ogłoszenia: 82954b309d1102fd

1 odpowiedź na “Bez języka praca Holandia przy sprzątaniu domów Utrecht dla kobiet”

  1. praca holandia przy sprzataniu na 18 stycznia 2015 @ 19:34

    Posiadam doświadczenie w sprzątaniu domów prywatnych i biur. Pracowałam rok w Canadzie,posiadam prawo jazdy i znam jęz angielski komunikatywnie.Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam Tel783870403

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.