€9,60/h brutto

Bez języka ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2017 00:31

Dobrze płatna, fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 9,60 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie segregacja używanych ubrań pod względem jakości oraz rodzaju

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy na czas

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • darmowe miejsce do zamieszkania w wynajętych kwaterach
  • wsparcie w przystosowaniu się
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na okres próbny, następnie możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: sortowanie-odziezy/02/17

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-hamburg/

ID ogłoszenia: 164589e49948a033

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz Hamburg 2017”

  1. Witam, prosze o kontakt 01521 3484825

  2. Witam,jestem gotowy na wyjazd od zaraz.Posiadam doświadczenie na produkcji.Proszę o kontakt 500290140

  3. Witam grupa 4-osobowa gotowa do podjęcia pracy tel 793 790 163