NOK175/h brutto

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz jako kierowca kat.B Skien dostawca zakupów

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Skien
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 01:06

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Skien dla kierowcy kat. B do rozwożenia zakupów służbowym busem. Aktualna praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Skien, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca kierowcy będzie polegała na dostarczaniu klientom zamówionych zakupów
  • pracownik będzie pobierać opłaty i pokwitowania
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • gotowość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy z okresem próbnym
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • opiekę polskiego rezydenta
  • telefon i samochód służbowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Kierowca / Dostawca Skien” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-jako-dostawca-towarow-kierowca-kat-b-skien/

ID ogłoszenia: 98758f9267db8d31