NOK75-80 zł/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii Ålesund przy sprzątaniu przemysłowym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ålesund
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:24

Zatrudnienie dla pracowników sprzątających do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Ålesund przy sprzątaniu hal produkcyjnych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Ålesund
Wynagrodzenie: 75-80 zł/h

Zadania:
Sprzątanie obiektów przemysłowych przy pomocy odpowiedniego profesjonalnego sprzętu. Osoba zatrudniona będzie między innymi odkażać pomieszczenia, myć łazienki czy wynosić śmiecie.

Wymagania:
– gotowość podjęcia pracy za granicą
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– sprawność ruchowa
– szybkość, dynamizm
– miel widziane osoby z doświadczeniem
– zależny nam na pracownikach dokładnie wykonujących swoje zadania
– dokładność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– dłuższe zatrudnienie
– stałe zlecenia
– sprzęt do sprzątania
– odpowiedzi na pytania
– przyjazną atmosferę
– samodzielne wykonywanie zadań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na maila: kontakt@kubo.net.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-bez-znajomosci-jezyka-w-alesund/

ID ogłoszenia: 65954fce84d03d00

9 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Norwegii Ålesund przy sprzątaniu przemysłowym”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną . Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Bardzo proszę o kontakt. kon516189-79

  2. rene1969 na 9 marca 2015 @ 17:32

    Jestem zainteresowana tel 739483326

  3. Andrzej i Adrian na 10 marca 2015 @ 10:08

    Witam

    Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Norwegii na dłuższy okres.
    Posiadamy doświadczenie pracy w Polsce w firmach sprzątających na terenie wielkopowierzchniowych hipermarketów CARREFOUR, CASTORAMA, REAL, oraz w hotelach na terenie Holandii NH Business HOTEL pod Amsterdamem ] Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych obowiązków, sumienność i punktualność oraz szybkość i sprawność wykonywanych usług. Jesteśmy osobami bez nałogów.

    Doświadczenie w obsłudze wózków sprzątających. TAK,

    Prosimy o kontakt telefoniczny +48 731519456 lub meilowy w celu omówienia szczegółów.

    Znajomość języka ang komunikatywna Andrzej

    Pozdrawiamy

    • Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą ,szczególnie na dłuższy okres czasu, proszę o kontakt 604524194

  4. Aleksandra i Krzysztof na 16 marca 2015 @ 13:28

    Witam.
    Pracujemy w branży spożywczej i sprzątanie jest jednym z podstawowych obowiązków.
    Czasami warunki pracy wymagają tego aby było to zrobione szybko i dokładnie.
    Jesteśmy gotowi do podjęcia takiej pracy.Jesteśmy młodzi ,sprawni ,sumienni a przede wszystkim dokładni. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie 🙂 kontakt telefoniczny ;695443812.

  5. Witam Serdecznie. Mam 33 lata i jestem w bardzo dobrej kondycji psychicznej jak i fizycznej bez nałogów. Jestem bardzo lubianą osobą i szybko nawiązuję kontakt z otoczeniem. Nie nadużywam danego mi zaufania i zawsze można na mnie liczyć.Jeśli znalazło by się miejsce to super.Pozdrawiam Maciej +48 516042870

  6. Krzysiek na 20 marca 2015 @ 00:11

    Witam mam 29 lat sprawny fizycznie sumienny bez nałogów. J.ang. podstawowy. Jestem zainteresowany oferta pracy. Prosze o kontakt 690301200. Pozdrawiam

  7. Tomasz2008 na 22 marca 2015 @ 09:51

    witam serdecznie jestem 34 letnim mężczyzną z dużymi zasobami energii i gotowym do pracy , sumiennie wykonuje polecone mi zadania , jestem gotowy również podjąć prace na dłużej za granicą 728995209

  8. Krystian na 22 marca 2015 @ 21:47

    Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt telefoniczny pod numer . 694 072 209. Pozdrawiam Krystian.