€do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Holandia przy pakowaniu ciastek Zwolle od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 30 października 2015 02:01

Poszukujemy od zaraz Polaków do pracy w piekarni przy pakowaniu ciastek. Praca w Holandii (Zwolle) dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie ciastek na linii produkcyjnej
– porządkowanie stanowiska po zakończonej zmianie

Wymagania:
– przestrzeganie zasad BHP
– szybkie wdrożenie się w zadania
– bez problemów ze zdrowiem
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– zaangażowanie, punktualność
– umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
– pozostanie w Holandii na dłużej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego

Oferujemy:
– zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskiego opiekuna
– dobrze płatną pracę
– holenderskie warunki zatrudnienia
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– pracę w młodym zespole
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: kukofka@covebo.pl
Do ogłoszenia należy dołączyć CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-holandia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-zwolle/

ID ogłoszenia: 635632b943c0a26

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.