NOK166,80 brutto/h

Bez języka od zaraz praca w Norwegii w Bergen na produkcji elementów gumowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2014 16:52

Aktualnie poszukujemy pracownika bez znajomości języka do pracy w Norwegii na produkcji elementów gumowych. Oferta z Bergen przy obróbce i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 166,80 NOK brutto/h

Opis zadań:

  • Pracownik będzie wykonywał zadania przy obróbce elementów gumowych oraz gumowo-plastikowych.
  • Do zadań pracownika należeć będzie wyrównywanie krawędzi za pomocą noża oraz szlifierki
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • chęć i dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • obowiązkowo komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • umiejętność szybkiej nauki nowych rzeczy
  • zdolności manualne,
  • obowiązkowość
  • praca skierowana jest dla osób które zamieszkują w Norwegii

Oferta:

  • umowa na pełny etat na 6 miesięcy
  • 40 h tydzień pracy
  • możliwość przedłużenia umowy
  • nie pobieramy żadnych opłat za wzięcie udziału w procesie rekrutacji
  • pomagamy w poszukiwaniach lokum
  • norweskie warunki pracy

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy przesłać zgłoszenie w języku angielskim korzystając z poniższego adresu:

  • norjobber@outlook.com

ID ogłoszenia: 3055346c08175329

ilość wszystkich wyświetleń: 2787, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez języka od zaraz praca w Norwegii w Bergen na produkcji elementów gumowych”

  1. paweł wajrak na 4 maja 2014 @ 17:21

    szukam pilnie pracy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.