NOKok. 160 NOK/h brutto

Bez języka Norwegia praca fizyczna przy sortowaniu odpadów Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:23

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Oslo na linii produkcyjnej przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: ok. 160 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sortownia/09/2015

Zadania:
Pracownik swoje zadania wykonuje przy taśmie, a polegają one na sortowaniu odpadów ze względu na rodzaj materiału, z którego wykonane są surowce.

Wymagania:
– chęć pozostania w Norwegii na dłuższy okres
– dobra sprawność ruchowa
– spostrzegawczość
– osoba silna, żywotna
– pozytywne nastawienie do życia
– doświadczenie przy sortowaniu odpadów będzie atutem
– angielski na dobrym poziomie
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków

Oferujemy:
– umowę na norweskich zasadach
– zatrudnienie możliwe nawet na okres stały
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie danej pracy
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV napisanego po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w temacie należy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odpadow/

ID ogłoszenia: 93555e390fbd1b1f

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.