€8,50 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz na produkcji spożywczej w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2014 23:36

Od zaraz szukamy 3 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Monachium na produkcji przy pakowaniu przypraw. Zatrudnienie na pół roku z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– dbanie o regularne dostawy produktów spożywczych na linię produkcyjną
– mieszanie ziół zgodnie z procedurami
– zajmowanie się pakowaniem
– foliowanie produktów przy pomocy specjalnej maszyny
– prace magazynowe

Wymagania:
– zdolności matematyczne (przeliczanie jednostek miar i wag)
– dokładne wykonywanie zlecanych zadań
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– przestrzeganie zasad BHP
– zdolność do wyjazdu za granicę na 6 miesięcy
– znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– zatrudnienie na pół roku
– miejsce zamieszkania w cenie ok. 300 euro
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– na miejscu obecność polskiego koordynatora
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– możliwość wykupienia posiłków na stołówce

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: produkcja przypraw Monachium.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-przypraw-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 564544012f948de1

5 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca od zaraz na produkcji spożywczej w Monachium”

  1. Dzień dobry,,,
    Ja i moja partnerka jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Prosimy o kontakt e-mail lub numer tel.533 446 195

  2. jestesmy 3os zespolem pracowalismy w niemczech posiadamy uprawnienia na wozki widlowe transportowe prawo jazdy kat B karty AOK do 2017r iogromny zapal do pracy legalnej na bardzo dlugi okrespozdrawiamy prosimy okontakt e-mail gtls@o2.pl tel 665 244 728 od zaraz

  3. Witam. Ja i moja partnerka jestesmy zainteresowani praca dla państwa proszę o kontakt 605495545 lub pod adresem e-mail. Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany podjęciem w./w pracy od zaraz. Mam doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej. Posiadam prawo jazdy B, oraz AOK. Jestem w trakcie nauki j,niemieckiego. Nie posiadam nałogów. CV wysyłam na e-maila.

    z poważaniem Piotr
    mobil de.: +49 15215168869
    mobil pl.: +48 797458079

  5. Aleksandra, Mariusz na 4 grudnia 2014 @ 16:12

    Jestem zainteresowana państwa ofertą. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz bardzo dobrze mówię po angielsku. Proszę o kontakt pod nr tel. 0048 502 059 570
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.