€1450 euro/mc brutto

Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu słodyczy Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:48

Potrzebni od zaraz pakowacze bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Bremen dla par na produkcji przy pakowaniu słodkich zestawów świątecznych.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 1450 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– czynności jakie będzie wykonywać pracownik to pakowanie zestawów świątecznych
– należy zbierać określone słodycze i łączyć je w paczki
– wszystkie zestawy są oklejane wstążkami bądź innymi dekoracjami
– kontrolowanie jakości wykonania

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– zdolność wykonywania prac manualnych
– zmysł estetyczny
– chęć podjęcia zatrudnienia za granicą
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– dobre zorganizowanie
– wyrobienie norm dziennych
– należy odpowiedzialnie podchodzić do wyznaczanych zadań

Oferujemy:
– zatrudnienie do końca roku 2015
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– wsparcie opiekuna posługującego się językiem polskim
– pracę tymczasową
– zakwaterowanie, które jest częściowo opłacane przez pracodawcę
– zdobycie nowego, cennego doświadczenia
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Pakowanie zestawów słodyczy, Bremen.
Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-slodyczy-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 96856394051e52d6

3 komentarze na “Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu słodyczy Bremen od zaraz”

  1. pakowanie zestawow slodyczy Bremen na 6 listopada 2015 @ 10:06

    Witam jetem zainteresowana praca przy pakowaniu slodyczy mozliwosc wyjazdu od zaraz moj nr tel 0048 503-656-367 Pozdrawiam

  2. Pakowanie slodyczy na 16 listopada 2015 @ 16:04

    Witam jestem zainteresowany pracom od zaraz prosze o kontakt pod nr +310651616226 lub ma mejla domaniakxd12@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Tomasz i Klaudia na 1 stycznia 2016 @ 14:50

    Jesteśmy zainteresowani pracą od konca stycznia 2016r.Jeżeli Państwo będą zainteresowani prośimy o kontakt 0048 530 796 338

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.