€do ustalenia

Bez języka Holandia praca od zaraz w Hadze przy pomidorach w ogrodnictwie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hadze
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 04:17

Od zaraz zatrudnimy pracowników do pielęgnowania upraw w ogrodnictwie. Praca Holandia w Hadze przy pomidorach bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od kandydatów posiadania doświadczenia przy pielęgnowaniu pomidorów.

Stanowisko:  Pracownik przy pomidorach
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika należy pielęgnowanie upraw pomidorów szklarniowych. Zatrudniony będzie: podwiązywać łodygi, nawadniać glebę, zbierać dojrzałe owce oraz wykonywać inne polecenia przełożonego.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– doświadczenie przy pielęgnowaniu pomidorów w Holandii
– możliwość szybkiego wyjazdu za pracą
– znajomość języka obcego (angielski, holenderski) będzie atutem
– zmotywowanie, punktualność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracownikom zapewniamy dobre warunki zatrudnienia
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– ubezpieczenie jest zapewnione
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV + list motywacyjny na maila: biuro@eg-praca.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-w-ogrodnictwie-przy-pomidorach-bez-jezyka-haga/

ID ogłoszenia: 29854dd4e13693b8

3 komentarze na “Bez języka Holandia praca od zaraz w Hadze przy pomidorach w ogrodnictwie”

  1. Przemysław Zieliński na 17 lutego 2015 @ 18:15

    Witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorach

  2. Dorota i Michal na 26 lutego 2015 @ 18:51

    Witamy,mamy zapytanie od kiedy mozna rozpoczac prace i na jaki okres.Jestesmy zainteresowani oferta.Rozwazamy wyjazd na dluzszy okres,prosimy o kontakt.Pozdrawiamy.

  3. Witam. Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.