SEK23 000/mc

Bez języka fizyczna praca w Szwecji od zaraz Sztokholm sortowanie paczek

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2018 22:47

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do fizycznej pracy w Szwecji. Zakład ze Sztokholmu szuka 3 osób do sortowania paczek. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23000 SEK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie paczek kurierskich;
  • rozładunek i załadunek samochodów kurierskich;
  • raportowanie uszkodzonych paczek i spisywanie protokołów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • siła i sprawność fizyczna;
  • umiejętność sprawnego działania w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • punktualność i niezawodność;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Oferujemy:

  • ubranie służbowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • darmowe miejsce zamieszkania;
  • pomoc przy wszelkich sprawach urzędowych;
  • zatrudnienie na noce;
  • umowę o pracę na szwedzkich zasadach,

Dla kandydatów:
CV i LM prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: „Sortowanie paczek, Sztokholm 10/2018”.

Aby podpisać umowę, należy stawić się w biurze w Gdyni. Nie ma możliwości podpisania umowy zdalnie. Nie zwracamy kosztów wyjazdu do Gdańska.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-szwecji-bez-jezyka-sortowanie-paczek-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 8875bd3081899035