DKK52.00

Bez języka Dania praca sezonowa dla par w leśnictwie przy sadzeniu choinek

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 17 czerwca 2014 00:36

Szukamy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Danii przy sadzeniu choinek. Oferta od zaraz dostępne dla pary bez znajomości języka duńskiego w hodowli choinek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Dania

Termin: od zaraz

Zarobki: stawka godzinowa to 52 DKK /h

Zatrudnienie dla pary

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie sadzić choinki.
  • Obowiązkiem będzie przygotować ok 4500 rzędów.
  • Do sadzenia będzie ok 14500 drzewek.
  • Do zadań należeć będzie podlewanie drzewek oraz dbanie o nie.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz do 15 sierpnia 2014
  • oczekujemy aplikacji od par
  • chęć podjęcia pracy fizycznej
  • mężczyzna będzie miał za zadanie jeździć traktorem dlatego wymagamy doświadczenia w tym zakresie
  • jedna osoba na parę musi znać język angielski komunikatywnie
  • dużym plusem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w rolnictwie. ogrodnictwie lub szklarniach

Oferujemy:

  • praca do podjęcia od zaraz
  • sezonowe zatrudnienie do 15 sierpnia 2014
  • zatrudnienie dla par
  • praca 7 dni w tygodniu w godzinach 7 do 17

Aplikacja:
Osoby które są zainteresowane powyższą ofertą oraz dyspozycyjne w podanym terminie proszone są o kontakt pocztą elektroniczną: [ogłoszenie wygasło]

źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 826539f399a3ac21

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.