€2500-2600 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie galerii handlowej w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2018 15:14

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w centrum handlowym z Dortmund przy sprzątaniu powierzchni. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie i umowę na co najmniej 3 miesiące.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Pensja miesięczna: 2500-2600 euro brutto miesięcznie.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki pracownika:

  • sprzątanie w centrum handlowym zgodnie z grafikiem;
  • mycie podłóg;
  • odkurzanie;
  • wynoszenie odpadów;
  • sprzątanie w toaletach i bieżące utrzymanie ich w czystości.

Wymagamy:

  • minimalnego doświadczenia w zawodzie sprzątaczki;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • szybkości w uczeniu się;
  • dokładności i staranności;
  • zaangażowania;
  • umiejętności działania w szybkim tempie;
  • samodzielności w działaniu;
  • szybkiego uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • pomoc polskiego koordynatora w zaaklimatyzowaniu się;
  • wsparcie w poszukiwaniach płatnego zakwaterowania;
  • samodzielne stanowisko;
  • dokładne przeszkolenie;
  • pracę w przyjaznych warunkach.

Dla kandydatów:

CV ze zdjęciem i kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

  • neuearbeit@berlin.com.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/09/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemczy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund-2018/

ID ogłoszenia: 5795b9669192b502