€do ustalenia

Bez języka dam pracę w Holandii, Zeist przy pakowaniu ciastek od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeist
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 01:34

Aktualnie szukamy osób do pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta z Zeist od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zeist
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dokładnie układać czekoladki w plastikowych opakowaniach
– kontrolowanie jakości wyrobów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
– podstawy języka niemieckiego bądź angielskiego
– zaradność, punktualność, dobre zdrowie
– pozostanie za granicą na dłużej
– szybkość wykonywania zadań
– pracownik musi być zaangażowany podczas wykonywania swojej pracy
– pozytywne nastawienie do życia
– umiejętność współpracowania w grupie
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– transport z Polski do Holandii
– zapoznanie z pracownikami
– szkolenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać nam CV (musi zawierać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) na maila: covebo.1619174@ats.employsystem.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-zeist/

ID ogłoszenia: 3255d3aca7d7026

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Holandii, Zeist przy pakowaniu ciastek od zaraz”

  1. Witam! Jestem zainteresowany ta oferta .W branzy cukierniczej pracuje 20 lat .Zalezy mi na szybkim wyjezdzie .Prosze o kontakt tel 664730345