€do ustalenia

Bez języka dam pracę w Holandii na produkcji dań mrożonych w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 17:06

Producent mrożonek zatrudni osoby do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta z Tilburga bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy ogólne dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny. Zatrudniony będzie się zajmować pakowaniem produktów, kontrolowaniem jakości towaru oraz zapewnieniem stałej ilości mrożonek na taśmie.

Wymagania:
– języka angielski lub niemiecki
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego mile widziane
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– ogólny dobry stan zdrowia
– przestrzeganie zasad BHP
– osoba bezkonfliktowa, odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– punktualność, samodzielność
– szybkość uczenia się

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania odpłatne
– możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia
– dobre wynagrodzenie
– podwyżka dla najlepszych pracowników
– płatne ubezpieczenie
– możliwość skorzystania z naszego transportu (dodatkowo płatne)
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-tilburg,oferta,3626160

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-mrozonek-tilburg-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 1605460b45b52df7

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Holandii na produkcji dań mrożonych w Tilburgu”

  1. Witam,jestem zainteresowana oferta pracy w raz z przyjacielem pracowalismy ok rok czasu w Holandii do teraz na pracach typu:sortownia,szklarnia,pakowacz,monter,magazynier itp. szukamy pracy na podobnym stanowisku rowniez w Holandii prosimy o kontakt telefoniczny;0647631717 oraz rozwazenie naszej prośby z poważaniem Dorota i Giorg

  2. Witamy,jestesmy zainteresowani oferta pracy. Jesteśmy młodzi,ambitni,w pełni sprawni i wytrzymali fizycznie. Konsekwentni w działaniu i szybko przyswajamy wiedzę. Prosimy o kontakt telefoniczny 726107945 lub mailowy.
    Z poważaniem
    Ewelina i Piotr Świderscy

  3. Dominik Piwkowski na 18 listopada 2014 @ 13:18

    Witam !
    Posiadam wielorakie doświadczenie w pracy na produkcji, magazynach i posługuje się komunikatywnie językiem angielskim. Posiadam prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu różnych rodzajów wózków widłowych.Jestem osobą dyspozycyjną i angażuje się w powierzone zadania. Jestem gotów na wyjazd i prace na dłuższy termin.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.