€do uzgodnienia

Belgia praca na budowie przy usuwania-demontażu azbestu Antwerpia

  • Miasto: Antwerpia
  • Kraj: Belgia
  • Znajomość języków: Angielski, Niemiecki lub Niderlandzki
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2016 22:20

Firma z Antwerpii poszukuje pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Belgii na budowach przy usuwaniu – demontażu azbestu. Zatrudnienie od września 2016.

Praca za granicą – stałe zatrudnienie.
Firma budowlana z 15letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik do usuwania/demontażu azbestu
Obowiązki
•demontaż materiałów zawierających azbest podczas prac remontowych oraz rozbiórek
•zabezpieczenie miejsca pracy
•pakowanie i przygotowanie materiałów do transportu.
Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• szkolenie w zakresie usuwania azbestu, certyfikat VCA i DAV
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą
• mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
• pracę w stabilnej firmie
• dobre zarobki
• długoterminowe kontrakty
• Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
• Terminowość wypłaty wynagrodzeń.

UWAGA!
Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@snstrukton.coma

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 151577a23d7aae39

ilość wszystkich wyświetleń: 772, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: SN Strukton
  • Zarejestrowany od: 29 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez SN Strukton

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez SN Strukton »