SEKdo uzgodnienia

Atrakcyjna praca w Szwecji od zaraz na budowie dla murarza w Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Znajomość języków: podstawowy szwedzki
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 16:10

Firma budowlana zatrudni murarzy do fizycznej pracy w Szwecji z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Malmö przy murowaniu elewacji. Zapewniamy pomoc w organizacji podróży oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: murarz – pracownik fizyczny.
Miejsce: Szwecja, Malmö.
Zarobki: do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym.

Obowiązki na stanowisku:
głównym obowiązkiem będą prace murarskie przy elewacjach, a także inne prace ogólnobudowlane na zlecenie kierownika.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na budowie;
  • podstaw języka szwedzkiego;
  • sprawności do pracy fizycznej;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • odpowiedzialności i rzetelności;
  • dokładnego wykonywania prac – nie akceptujemy fuszerki;
  • przyjaznego nastawienia do współpracowników.

Oferujemy:

  • pracę w Szwecji z Polakami;
  • dobre zarobki;
  • stałe i legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • przejazdy do pracy i zakwaterowanie;
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności;
  • pracę w zgranej, towarzyskiej grupie.

Jak aplikować:
Zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy firma@alfa.gdynia.pl lub telefon pod numer: 586217909

Prosimy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-szwecja-3097984.html

ID ogłoszenia: 978569f87a3a7d42