£do ustalenia

Anglia praca w Londynie na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: dobra znajoomość
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 17:05

Firma budowlana z Londynu prowadzi nabór dla pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Oferta od zaraz dla Polaków przy wykończeniach w budownictwie. Doświadczenie i znajomość języka urzędowego jest wymagana.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to prace ogólnobudowlane i do pracownika będą należały takie zadania jak:
– przygotowanie podłoża i odpowiednich narzędzi
– konsultacje z przełożonymi
– malowanie, gipsowanie, tynkowanie, itp.
– drobne prace naprawcze
– prowadzenie prac porządkowych po zakończonym dniu

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– języka angielski wymagany w stopniu komunikatywnym
– posiadanie fachu w ręku
– samodzielność
– umiejętność pracy w grupie
– osoba otwarta, towarzyska
– zapał do pracy, energiczność
– kandydat jest zobowiązany do posiadania kart: CSCS, NI, UTR

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowym środowisku
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– pracę przez 5 dni w tygodniu
– dla zainteresowanych praca również w soboty
– wynagrodzenie wypacane w systemie tygodniowym
– dobre zarobki
– zapewniamy ciągłość zleceń

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: mns.propertysolutions@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 255460adb91ec7a

ilość wszystkich wyświetleń: 2812, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.