£7,50-10 GBP/h brutto

Anglia praca w budownictwie dla tynkarza bez znajomości języka Newton Abbot

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Newton Abbot
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:17

Firma budowlana z Newton Abbot zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii na budowie dla tynkarza. Konieczne jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Newton Abbot
Wynagrodzenie: 7,50-10 GBP/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na nakładaniu warstw tynkarskich na ściany i stropy budowli. Pracownik będzie samodzielnie przygotowywać mieszanki zapraw tynkarskich oraz dobierać właściwe kolory gotowych zapraw. Zatrudniony będzie również korzystać z betoniarki i mieszarki.

Wymagania:
– umiejętność samodzielnego sporządzenia zapraw tynkarskich
– posiadanie wiedzy o rodzajach składników, z których wytwarzane są zaprawy i odpowiednio je dozować i ze sobą mieszać.
– brak lęku wysokości
– umiejętność skupienia uwagi na wykonywanej czynności
– posiadanie refleksu
– kandydat powinien umieć korzystać z betoniarki czy mieszarki
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– trzyletnie doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne

Oferujemy:
– pracę bez konieczności posiadania umiejętności porozumiewania się w języku urzędowym
– oferujemy 40 godzinny tydzień pracy
– podpisanie umowy na peny etat
– pracodawca zapewnia zakwaterowania na obszarze budowy w cenie 60 GBP za tydzień
– zapewniamy pomoc polskiego opiekuna na miejscu
– pomagamy przy wypełnianiu wszelkich formalności administracyjnych
– dobre warunki pracownicze
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie według angielskiego prawa

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: kamila374@gmail.com w tytule proszę umieścić kod pocztowy oraz nazwę swojego miasta.

Źródło:

ID ogłoszenia: 109541e887c8d282

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.